40

سال تجربه
درمان با کیفیت تخصص ماست

درباره ما

مجموعه درمانگاه های یارا

_
مجموعه درمانی یارا شامل شش کلینیک تخصصی و فوق تخصصی با بیش از چهل سال سابقه خدمات درمانی گسترده ای را به شهروندان تهرانی و مراجعین از شهرهای دیگر ارائه می نماید.
  • متن
  • متن
  • متن
  • متن

1.

مرکز خدمات درمان در منزل

_
مركز خدمات تخصصی درمان در منزل “دم” وابسته به جهاد دانشگاهي علوم پزشكي تهران در سال ۱۳۷۸ جهت ارتقاء سطح ارائه خدمات سلامت و پوشش مطلوب خدمات درماني در کلان شهر تهران زیر نظر معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی تاسیس و اقدام به ارائه شبانه روزی (حتی در ایام تعطیل) کلیه خدمات درمانی و مراقبتی در منزل در یک پکیچ بصورت تیم کامل درمانی در ۲۲ منطقه تهران بزرگ نموده است.شایان ذکر است که کارشناسان واحد پیام (اپراتوری) مرکز ” دم ” (همگی از کارشناسان پرستاری و مامایی می باشند) بصورت شبانه روزی پاسخگوی تماس های تلفنی به شماره تلفن ۵ رقمی ۶۴۰۶۴ می باشند

2.

کلینیک ایمونولوژی و آلرژی

_
کلینیک خدمات تخصصی و فوق تخصصی ایمونولوژی و آلرژی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، مرکزی است که به منظور ارائه خدمات آموزشی به بیماران و خانواده ها، خدمات مشاوره ای، ارائه روش های پیشگیری و خدمات تشخیصی و سپس درمانی (فارماکوتراپی و ایمونوتراپی) به بیماران آلرژیک و کمبود ایمنی بر اساس معیارهای علمی جهان ایجاد شده است و کمک به بیماران آلرژیک برای زندگی بهتر شعار این کلینیک است. در این کلینیک تمامی خدمات توسط پزشکان فوق تخصص آلرژی و ایمونولوژی بالینی انجام می شود و تمامی معاینات بالینی توسط پزشک فوق تخصص ایمونولوژی و آلرژی برای تشخیص و درمان و انجام تست پوستی، تنفسی و ایمونوتراپی را تحت پوشش قرار می دهد.

3.

مرکز خدمات پوست، مو و لیزر

_
مرکز خدمات تخصصی پوست، مو و لیزر جهاد دانشگاهی فعالیت خود را از سال 1380 آغاز نمود. درحال حاضر این مرکز به عنوان زیرمجموعه مرکز تحقیقات لیزر در پزشکی جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران با حضور شش متخصص پوست و مو – دارای بورد تخصصی و عضو هیئت علمی – به ارائه کلیه خدمات درمانی، جراحی و لیزر در این حوزه می پردازد.

4.

کلینیک رادیولوژی و سونوگرافی

_
این مرکز در سال 1395 با هدف ارائه خدمات رادیولوژی و سونوگرافی به همشهریان عزیز در تهران تاسیس شده است و با تجهیز سیستم های تصویربرداری و رادیوفرکانس همواره در تلاش است تا پاسخگوی نیاز مراجعین به بهترین وجه ممکن باشد. خدمات قابل ارائه در این کلینیک شامل :
  • سونوگرافی شریان های ورید اندامها
  • رادیوگرافی های دیجیتال
  • مشاوره و درمان تخصصی واریس

5.

کلینیک دندانپزشکی

_
این مرکز به منظور ارائه خدمات بهداشت دهان و دندان به بیماران بر اساس معیارهای علمی جهان ایجاد شده و زندگی بهتر شعار این کلینیک است. حضور متخصصین در این کلینیک سبب شده تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما بیماران عزیز با آنچه لایقش هستید ارائه دهیم.

6.

کلینیک ترمیم زخم و دیابت

_
این کلینیک در سال ۱۳۹۴ تاسیس شده است و با بهره‌مندی از پزشکان مجرب در حوزه درمان انواع زخم‌های حاد و مزمن و با تمرکز بر درمان زخم پای دیابتی فعالیت دارد. با توجه به نقش پررنگ اعضای هیات علمی جهاددانشگاهی، به روز ترین و به صرفه‌ترین خدمات درمانی طبق متدهای درمانی روز به بیماران ارائه میشود. مشاوره تخصصی دیابت و تغذیه درکنار ارائه مراقبت های درمانی از زخم از جمله خدمات تخصصی این مرکز می باشد. این مجموعه با برگزاری طرح‌های آموزشی و پژوهشی متعدد و همچنین ارایه خدمات درمانی به بیش از سه هزار بیمار در سال‌های گذشته، به عنوان یکی از مراکز درمانی اصلی این حوزه در سطح کشور شناخته می‌شود.

جهاد دانشگاهی

مدیران یارا

_

دکتر مسعود حبیبی

رییس سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

امیر لله گانی

معاون درمان

وحید قبادی دانا

مدیر کلینیک آسم و آلرژی

بتول کریمی

مدیر کلینیک دندانپزشکی

عبدالرضا محمدی کوشکی

مدیر کلینیک دیابت، زخم و ترمیم بافت

محمد نظری

مدیر کلینیک واریس و رادیولوژی

مسعود آسیما

مدیر مرکز درمان در منزل دَم

با ما تماس بگیرید !
02166488973